Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_54e9ce5b75682cc007fbe211d3d69f1a, O_RDWR) failed: Diskovß kvˇta prekroŔenß (122) in /hosting/cadcentrum.sk/backoffice/core/dotphp.php on line 29
Revit / BDS Videá
 1. Prezentácia Autodesk Revit 2014
   Záznam webináru Autodesk Revit 2014

 2. Revit LT
  Záznam z webináru venovaného programu REVIT LT.
  V nasledujúcich minútach sa presved─Źíte, ako ─żahko je mo┼żné v Revite LT na rozdiel od AutoCADu LT vytvori┼ą ─żubovolný projekt.
  Na rozdiel od AutoCAD LT sa v Revite LT tvorí plnohodnotný 3Dmodel, z ktorého sa automaticky vytvára 2D dokumentácia vrátane výkazov akéhoko─żvek typu, dokonca nie je problém urobi┼ą krásne vizualizácie na prezentáciu Vašich projektov.

 3. Autodesk┬« Revit┬« Architecture 2012 novinky - ─Źas┼ą 1 (VIP + TIP TOP VIP)
   Predstavujeme nový Autodesk Revit 2011

  V tomto videu si uká┼żeme rôzne grafické vylepšenia ako napríklad Ambient Shadows a Ghost Surfaces. ─Äalej si uká┼żeme ako je to s tou podporou 3D myši v revite.

 4. Rie┼íenie L/P dver├ş v revite
  Štandardne v revite je popísanie otváranie dverí celkom manuálna zále┼żitos┼ą. Toto video ukazuje, akým spôsobom sa dá toto urobi┼ą automaticky pomocou nástroja BID od Tools4Revit.

 5. SAP Revit Architecture 2011 - koncep─Źn├í Energetick├í Anal├Żza (CEA) ─Źas┼ą 1.
  Toto video ukazuje základné nastavenie projektu pre CEA - prípravu objemu (massu) a nastavenie polohy projektu. Poloha projektu je následne overená exportom do Google Earth.

 6. SAP Revit Architecture 2011 - koncep─Źn├í Energetick├í Anal├Żza (CEA) ─Źas┼ą 2.
  Toto video ukazuje automatické pretvorenie objemu (mass) na hrubý energetický model a ur─Źenie jeho materiálových a prevádzkových vlastností.

 7. SAP Revit Architecture 2011 - koncep─Źn├í Energetick├í Anal├Żza (CEA) ─Źas┼ą 3.
  Toto video ukazuje presnú úprava energetického modelu. Pokia─ż neposta─Źuje automatické vytvorenie zón a zasklení, tak všetko sa dá prepnú┼ą na ru─Źné zadávanie - dá sa to vymodelova┼ą podrobne v objemoch. Potom mô┼żeme ma┼ą po─Źítané zasklenia presne tam, kde ich chceme ma┼ą, typy prevádzok a priestorov presne tam, kde potrebujeme

 8. SAP Revit Architecture 2011 - koncep─Źn├í Energetick├í Anal├Żza (CEA) ─Źas┼ą 4.
  Toto video ukazuje výpo─Źtovú ─Źas┼ą.Pre výpo─Źtovú ─Źas┼ą potrebujete nielen spomínané pripojenie na internet, ale hlavne vedie┼ą svoje meno  a heslo na konto slu┼żby Subscription. Program po─Źíta nasledovné hodnoty - Spotreba elektriny, potenciál budovy na vyu┼żitie alternatívnych zdrojov energie ako sú slnko a vietor, spotreba paliva (prepo─Źet energie na vykurovanie), potreba energií na HVAC a teplú vodu, mesa─Źné potreby na kúrenie a chladenie, at─Ć.
   

 9. SAP Revit Architecture 2011 - Frame generator
  Video ukazuje mo┼żnosti generátora hál, ktorý pribudol do rozšírených nástrojov revitu v balíku Subscription Advantage Packu. 

 10. Po─Źet z├íznamov : 88     |<<<   <<   <   [1 / 9]   >   >>   >>>|    
     

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_54e9ce5b75682cc007fbe211d3d69f1a, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0