1. Prezentácia Autodesk Revit 2014
   Záznam webináru Autodesk Revit 2014

 2. Revit LT
  Záznam z webináru venovaného programu REVIT LT.
  V nasledujúcich minútach sa presvedčíte, ako ľahko je možné v Revite LT na rozdiel od AutoCADu LT vytvoriť ľubovolný projekt.
  Na rozdiel od AutoCAD LT sa v Revite LT tvorí plnohodnotný 3Dmodel, z ktorého sa automaticky vytvára 2D dokumentácia vrátane výkazov akéhokoľvek typu, dokonca nie je problém urobiť krásne vizualizácie na prezentáciu Vašich projektov.

 3. Autodesk® Revit® Architecture 2012 novinky - časť 1 (VIP + TIP TOP VIP)
   Predstavujeme nový Autodesk Revit 2011

  V tomto videu si ukážeme rôzne grafické vylepšenia ako napríklad Ambient Shadows a Ghost Surfaces. Ďalej si ukážeme ako je to s tou podporou 3D myši v revite.

 4. Riešenie L/P dverí v revite
  Štandardne v revite je popísanie otváranie dverí celkom manuálna záležitosť. Toto video ukazuje, akým spôsobom sa dá toto urobiť automaticky pomocou nástroja BID od Tools4Revit.

 5. SAP Revit Architecture 2011 - koncepčná Energetická Analýza (CEA) časť 1.
  Toto video ukazuje základné nastavenie projektu pre CEA - prípravu objemu (massu) a nastavenie polohy projektu. Poloha projektu je následne overená exportom do Google Earth.

 6. SAP Revit Architecture 2011 - koncepčná Energetická Analýza (CEA) časť 2.
  Toto video ukazuje automatické pretvorenie objemu (mass) na hrubý energetický model a určenie jeho materiálových a prevádzkových vlastností.

 7. SAP Revit Architecture 2011 - koncepčná Energetická Analýza (CEA) časť 3.
  Toto video ukazuje presnú úprava energetického modelu. Pokiaľ nepostačuje automatické vytvorenie zón a zasklení, tak všetko sa dá prepnúť na ručné zadávanie - dá sa to vymodelovať podrobne v objemoch. Potom môžeme mať počítané zasklenia presne tam, kde ich chceme mať, typy prevádzok a priestorov presne tam, kde potrebujeme

 8. SAP Revit Architecture 2011 - koncepčná Energetická Analýza (CEA) časť 4.
  Toto video ukazuje výpočtovú časť.Pre výpočtovú časť potrebujete nielen spomínané pripojenie na internet, ale hlavne vedieť svoje meno  a heslo na konto služby Subscription. Program počíta nasledovné hodnoty - Spotreba elektriny, potenciál budovy na využitie alternatívnych zdrojov energie ako sú slnko a vietor, spotreba paliva (prepočet energie na vykurovanie), potreba energií na HVAC a teplú vodu, mesačné potreby na kúrenie a chladenie, atď.
   

 9. SAP Revit Architecture 2011 - Frame generator
  Video ukazuje možnosti generátora hál, ktorý pribudol do rozšírených nástrojov revitu v balíku Subscription Advantage Packu. 

 10. Počet záznamov : 88     |<<<   <<   <   [1 / 9]   >   >>   >>>|