1. Zmena licenčnej politiky Autodesk
  Záznam z webinára na tému Zmena licenčnej politiky Autodesk a CADKON Plus konaného dňa 24.2.2016.
  Vo webinári sme rozobrali zmeny licenčnej politiky Autodesk platné od 1.2.2016, jej dopady na zákazníkov, možné scenáre a ich vplyv na zákazníkov a predstavili sme si tiež alternatívu k produktom Autodesk - CADKON Plus.

 2. ADVANCE - inštalácia a aktivácia
  Videonávod sa zaoberá inštaláciou produktov ADVANCE  (Steel, Concrete, Design a CAD), ich aktiváciou (použitie licenčného certifikátu), vytvorenie žiadosti o 30-dňovú trial licenciu a tiež prenosu licencie medzi počítačmi.

 3. Advance Steel - výpis na výkrese
  Videonávod zaoberajúci sa prispôsobením existujúcich výpisov generovaných na výkresy (preloženie výpisu do slovenčiny, prispôsobenie písma (font, výška, farba), nastavenie hraníc buniek vo výpise).
  Od AS 2011 je možné tvoriť šablony výpisov materiálu, ktoré sa vkladajú do výkresov, priamo v prostedí AS do súboru DWG (ktorý sa použije ako šablona výpisu). Je to jednoduchšie, prehľadnejšie a v budúcnosti to bude už len takto :-)
   

 4. Advance Steel 2013
  Záznam z webináru na tému Advance Steel
  Advance Steel je program zameraný na spracovanie výkresov oceľových konštrukcií. Využíva sa 3D model, z ktorého sa automaticky generujú výkresy, výkazy, výstupy na CNC stroje (plechy, profily), rovnako plne automatická je kontrola kolízií a aktualizácia vygenerovaných výstupov pri zmene v 3D modely. Samozrejmosťou je prepojenie na výpočtové programy cez výmenné formáty, reps. priamo v porgrame je možné posúdenie spojov podľa EC3.
   

 5. Advance CAD
  Záznam z webinára venovaného novému CAD programu z produkcie spoločnosti Graitec - Advance CAD.
  (webinár sa konal dňa 24.5.2013)

 6. CADKON+ TZB Elektroinštalácie
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ TZB Elektroinštalácie (zo dňa 17.5.2013)
  CADKON+ TZB Elektroinštalácie je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s množstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu elektroinštalácií (kreslenie elektrických vedení (zásuvky, svietidlá,...), spracovanie projektov EPS, EZS, dátové siete, pripravená databáza prvkov, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a mnoho iného).

 7. CADKON+ TZB
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ TZB (zo dňa 3.5.2013)
  CADKON+ TZB je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s množstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu profesií TZB (práca s objektami (nie čiarami, oblúkami,...) ako sú potrubia, vedenia, trasy atď, tvorba rezov, schém, trás, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a mnoho iného).
  CADKON+TZB je riešený modulárne, obsahuje 4 moduly:
  1. CADKON+ Zdravotechnika
  2. CADKON+ Vzduchotechnika
  3. CADKON+ Vykurovanie a potrubia
  4. CADKON+ Elektroinštalácie

 8. CADKON+ Stavebné konštrukcie
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ Stavebné konštrukcie (zo dňa 26.4.2013)
  CADKON+ Stavebné konštrukcie je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s množstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu stavebných konštrukcií (práca s objektami (nie čiarami, oblúkami,...) ako sú steny, okná, dvere, základy, preklady, stropy, schodiská atď, tvorba rezov a pohľadov, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a iné).

 9. Prenos licencie CADKON
  V tomto stručnom videonávode je spracovaný postup (ktorý je veľmi dobre popísaný aj v inštalačnom manuály CADKONu) na prenos softwarovej licencie CADKON (2D, TZB, RCD, Krovy a DT+) a CADKON+ (2D a TZB).
  Prenos je vhodný pri zmene PC (trvalý prenos licencie) alebo pri dočasnom prenesení licecnie na notebook, kolegov PC apod.

 10. TrepCAD
  Videozáznam z webinára zo dňa 28.6.2012
  Novinka na našom trhu.
  TrepCAD je program určený na navrhovanie a následné jednoduché vytvorenie výrobnej dokumentácie schodísk (oceľových alebo oceľových v kombinácii s drevom).
  3D výstup vo forme obrázkov povie investorovi vždy viac ako technické 2D výkresy - s TrepCADom bude vytvorenie 3D výstupu hračka!
  Dozviete sa, čo TrepCAD všetko dokáže a čo to všetko stojí :-)

 11. Počet záznamov : 26     |<<<   <<   <   [1 / 3]   >   >>   >>>|