Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_60004fd543ae3afbc79020e8d6d89aab, O_RDWR) failed: Diskovß kvˇta prekroŔenß (122) in /hosting/cadcentrum.sk/backoffice/core/dotphp.php on line 29
CADKON / Advance Videá
 1. Zmena licen─Źnej politiky Autodesk
  Záznam z webinára na tému Zmena licen─Źnej politiky Autodesk a CADKON Plus konaného d┼ła 24.2.2016.
  Vo webinári sme rozobrali zmeny licen─Źnej politiky Autodesk platné od 1.2.2016, jej dopady na zákazníkov, mo┼żné scenáre a ich vplyv na zákazníkov a predstavili sme si tie┼ż alternatívu k produktom Autodesk - CADKON Plus.

 2. ADVANCE - inštalácia a aktivácia
  Videonávod sa zaoberá inštaláciou produktov ADVANCE  (Steel, Concrete, Design a CAD), ich aktiváciou (pou┼żitie licen─Źného certifikátu), vytvorenie ┼żiadosti o 30-d┼łovú trial licenciu a tie┼ż prenosu licencie medzi po─Źíta─Źmi.

 3. Advance Steel - v├Żpis na v├Żkrese
  Videonávod zaoberajúci sa prispôsobením existujúcich výpisov generovaných na výkresy (prelo┼żenie výpisu do sloven─Źiny, prispôsobenie písma (font, výška, farba), nastavenie hraníc buniek vo výpise).
  Od AS 2011 je mo┼żné tvori┼ą šablony výpisov materiálu, ktoré sa vkladajú do výkresov, priamo v prostedí AS do súboru DWG (ktorý sa pou┼żije ako šablona výpisu). Je to jednoduchšie, preh─żadnejšie a v budúcnosti to bude u┼ż len takto :-)
   

 4. Advance Steel 2013
  Záznam z webináru na tému Advance Steel
  Advance Steel je program zameraný na spracovanie výkresov oce─żových konštrukcií. Vyu┼żíva sa 3D model, z ktorého sa automaticky generujú výkresy, výkazy, výstupy na CNC stroje (plechy, profily), rovnako plne automatická je kontrola kolízií a aktualizácia vygenerovaných výstupov pri zmene v 3D modely. Samozrejmos┼ąou je prepojenie na výpo─Źtové programy cez výmenné formáty, reps. priamo v porgrame je mo┼żné posúdenie spojov pod─ża EC3.
   

 5. Advance CAD
  Záznam z webinára venovaného novému CAD programu z produkcie spolo─Źnosti Graitec - Advance CAD.
  (webinár sa konal d┼ła 24.5.2013)

 6. CADKON+ TZB Elektroinštalácie
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ TZB Elektroinštalácie (zo d┼ła 17.5.2013)
  CADKON+ TZB Elektroinštalácie je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s mno┼żstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu elektroinštalácií (kreslenie elektrických vedení (zásuvky, svietidlá,...), spracovanie projektov EPS, EZS, dátové siete, pripravená databáza prvkov, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a mnoho iného).

 7. CADKON+ TZB
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ TZB (zo d┼ła 3.5.2013)
  CADKON+ TZB je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s mno┼żstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu profesií TZB (práca s objektami (nie ─Źiarami, oblúkami,...) ako sú potrubia, vedenia, trasy at─Ć, tvorba rezov, schém, trás, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a mnoho iného).
  CADKON+TZB je riešený modulárne, obsahuje 4 moduly:
  1. CADKON+ Zdravotechnika
  2. CADKON+ Vzduchotechnika
  3. CADKON+ Vykurovanie a potrubia
  4. CADKON+ Elektroinštalácie

 8. CADKON+ Stavebn├ę kon┼ítrukcie
  Záznam z webináru venovaného produktu CADKON+ Stavebné konštrukcie (zo d┼ła 26.4.2013)
  CADKON+ Stavebné konštrukcie je samostatný program s vlastným CAD jadrom, ktorý ponúka všetky výhody CAD programov s mno┼żstvom príkazov a funkcií prispôsobených projektovaniu stavebných konštrukcií (práca s objektami (nie ─Źiarami, oblúkami,...) ako sú steny, okná, dvere, základy, preklady, stropy, schodiská at─Ć, tvorba rezov a poh─żadov, generovanie výkazov, zoznamov a legiend a iné).

 9. Prenos licencie CADKON
  V tomto stru─Źnom videonávode je spracovaný postup (ktorý je ve─żmi dobre popísaný aj v inštala─Źnom manuály CADKONu) na prenos softwarovej licencie CADKON (2D, TZB, RCD, Krovy a DT+) a CADKON+ (2D a TZB).
  Prenos je vhodný pri zmene PC (trvalý prenos licencie) alebo pri do─Źasnom prenesení licecnie na notebook, kolegov PC apod.

 10. TrepCAD
  Videozáznam z webinára zo d┼ła 28.6.2012
  Novinka na našom trhu.
  TrepCAD je program ur─Źený na navrhovanie a následné jednoduché vytvorenie výrobnej dokumentácie schodísk (oce─żových alebo oce─żových v kombinácii s drevom).
  3D výstup vo forme obrázkov povie investorovi v┼żdy viac ako technické 2D výkresy - s TrepCADom bude vytvorenie 3D výstupu hra─Źka!
  Dozviete sa, ─Źo TrepCAD všetko doká┼że a ─Źo to všetko stojí :-)

 11. Po─Źet z├íznamov : 26     |<<<   <<   <   [1 / 3]   >   >>   >>>|    
     

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_60004fd543ae3afbc79020e8d6d89aab, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0